Witam wszystkich, którzy tu zajrzeli :- Lubię nosić biżuterię i odkryłam, że taką samą przyjemność jak noszenie sprawia mi jej wykonywanie. Zawsze podobały mi się patchworki,zaczęłam zbierać skrawki, chomikowac różne skazane na głębię szafy ubrania i pewnego dnia uszyłam pierwszy kilim. Zaletą patchworka jest to, że jest niepowtarzalny. Nazbierało mi się przy okazji dużo kawałków, które postanowiłam przetworzyć i tak zaczęły powstawać szmatkowe koszyki. Co będzie następne ?- jeszcze nie wiem. Jeżeli coś Wam się spodoba piszcie na adres gazetowy , lub zagadajcie GG 9024990. Serdecznie zapraszam :-
środa, 31 grudnia 2008
"Szczęśliwego Nowego Roku 2009"
Życzę Wszystkim, którzy tu zaglądają :-)). Szczególne życzenia dla Czarcika bardzo zdolnego i sympatycznego, twórczyni postaci extra diabełka.
Tym razem bez postanowień, bo i tak zazwyczaj nic z nich nie wychodzi :-)), ale z nadzieją, że nadchodzący rok będzie pełen pomysłów , a także chęci do ich realizacji, bo u mnie z tym najgorzej niestety ;-)).

18:31, koraliki-i-druciki
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 15 grudnia 2008
"Nowoczesny, albo wręcz przeciwnie :-))"
Bursztyn, granat, srebro. Miałam te dwa kawałki bursztynu od dawna i jakoś tak leżały i czekały. Pomysłu żadnego. Nie mam zacięcia i cierpliwości do owijania drucikiem, więc ta technika odpada, a chciałam wykorzystać kształty bursztynów.
Nie wiem czy mi się udało, ale wisior mi się podoba :-)).wersja druga z oxydą - chyba bardziej mi się podoba


20:13, koraliki-i-druciki , korale
Link Komentarze (3) »
piątek, 12 grudnia 2008
"rynek-w-twoich-rękach"
Witam serdecznie wszystkich odwiedzających mojego bloga :-)). W zakładkach pojawił się nowy folder - Przemyski Rynek - , zapraszam sympatyków naszego pięknego miasta do zaglądania i śledzenia naszych poczynań. Mamy nadzieję, że uda nam się zainteresować mieszkańców i zebrać podpisy w sprawie zorganizowania referendum, w którym będziemy mogli się wypowiedzieć, czy chcemy takiej przebudowy, jaką postanowiły zafundować Rynkowi, naszym, czyli mieszkańców kosztem Władze Miejskie.

11:53, koraliki-i-druciki
Link Dodaj komentarz »
środa, 10 grudnia 2008
"Choineczki"
Szklane koraliki, srebro. Świąteczne, powiedzmy :-))


22:53, koraliki-i-druciki , naszyjniki i kolczyki
Link Dodaj komentarz »