Witam wszystkich, którzy tu zajrzeli :- Lubię nosić biżuterię i odkryłam, że taką samą przyjemność jak noszenie sprawia mi jej wykonywanie. Zawsze podobały mi się patchworki,zaczęłam zbierać skrawki, chomikowac różne skazane na głębię szafy ubrania i pewnego dnia uszyłam pierwszy kilim. Zaletą patchworka jest to, że jest niepowtarzalny. Nazbierało mi się przy okazji dużo kawałków, które postanowiłam przetworzyć i tak zaczęły powstawać szmatkowe koszyki. Co będzie następne ?- jeszcze nie wiem. Jeżeli coś Wam się spodoba piszcie na adres gazetowy , lub zagadajcie GG 9024990. Serdecznie zapraszam :-
Blog > Komentarze do wpisu
"Łańcuszki z granatami..."
Ponieważ wszędzie gdzie się da wciskam granaty takie łańcuszki pasują niemal do każdej biżuterii jaka posiadam :-)). Kawałki różnych srebrnych łańcuszków, które czasy świetności miały już za sobą, różne kamyczki granatów i kilka srebrnych koralików. Oxydowane. Nie umiem jakoś ładnie wyeksponować takich naszyjników niestety, ale naprawdę ładnie wygladają. Są dosyc długie, więc można je zamotać podwójnie.
sobota, 25 czerwca 2011, koraliki-i-druciki

Polecane wpisy

  • "Zaplątane" czyli porządki w pudełku z koralikami :-)

    Mój ulubiony sposób na wykorzystanie mało efektownych kamieni. Trochę cierpliwości przy wiązaniu i z niezbyt ładnych kamyków można zrobić coś ciekawego. Naszyjn

  • "nie tylko guziki :-)"

    Muszelkowe guziki oczywiście z odzysku szmacianego :-)), muszelki dostałam od koleżanki po jej wakacjach w Chorwacji, lniany sznurek i srebrne zapięcie.

  • "Na plaży"

    "Gorący piasek" "Morskie fale"

Komentarze
2011/06/25 22:32:03
Bardzo ładne , takie "do wszystkiego" . Podoba mi się pomysł z recyklingiem , każdy ma w domu nieużywaną biżuterię , często uszkodzoną , a Ty dajesz jej drugie życie .
Pozdrawiam Yrsa
-
2011/09/17 20:59:05
ale mi się polepszyło
naoglądałam się dobrych myśli
dzięki
ten blog jest życiem w dużych pucharkach