Witam wszystkich, którzy tu zajrzeli :- Lubię nosić biżuterię i odkryłam, że taką samą przyjemność jak noszenie sprawia mi jej wykonywanie. Zawsze podobały mi się patchworki,zaczęłam zbierać skrawki, chomikowac różne skazane na głębię szafy ubrania i pewnego dnia uszyłam pierwszy kilim. Zaletą patchworka jest to, że jest niepowtarzalny. Nazbierało mi się przy okazji dużo kawałków, które postanowiłam przetworzyć i tak zaczęły powstawać szmatkowe koszyki. Co będzie następne ?- jeszcze nie wiem. Jeżeli coś Wam się spodoba piszcie na adres gazetowy , lub zagadajcie GG 9024990. Serdecznie zapraszam :-
Blog > Komentarze do wpisu
"Jeżynowe"
Te gruszki ryolitowe, są świetnym przykładem tego jak nie ma się kontroli nad tym, co się dostanie kupując kamienie przez internet. Przewiercone są i owszem, ale niekoniecznie przez środek. Kolczyki jakie wyszły widać :-(. Poza riolitem, oczywiście granat, a reszta to już srebro.


czwartek, 27 sierpnia 2009, koraliki-i-druciki

Polecane wpisy

Komentarze
2009/08/27 23:56:00
Oj ostatnio sama miałam okazję przekonać się o jakości akcesori do biżu kupowanych przez internet, mimo tego że zakupy nie zbyt udane to kolczyki wyglądają pięknie, musiałam się przyjrzeć porządnie żeby zauważyć że kamień jest krzywo przewiercony ... albo ja taka mało spostrzegawcza jestem .
-
2009/08/28 20:53:47
dzięki Czarciku, niestety coraz częściej takie "kwiatki"mi się trafiają, a kupuję głównie przez internet.